Prijzenslag notarissen

Notarissen hebben het door de economische crisis zwaar. De Koninklijke Notariële Beroepsvereniging (KNB) vreest dat de kwaliteit van het werk in het geding komt doordat een aantal notarissen de tarieven aanzienlijk heeft verlaagd.

  

Actus Notarissen is net als de KNB enigszins bezorgd over de prijsdaling. Directeur Hans Oosterhuis: "Als de prijzenslag nog langer aanhoudt, krijgt iedereen hier last van." Actus Notarissen ziet zichzelf niet als een prijsvechter. Oosterhuis: "Wij nemen de tijd voor mensen en kijken wat voor hen de beste oplossing is. Als je het als notaris goed wilt doen, kost dit tijd en geld."

  

Uit aanbiedingen op internet blijkt dat sommige prijsvechters klanten vragen om een deel van het werk zelf te doen, in dat geval bieden ze 'basisservice' in plaats van 'full service'.

 

 

Bron: Eigen Huis Magazine september 2009

 


< Terug

vertrouwen binnen handbereik

Actueel

Er zijn regelmatig nieuwsberichten of publicaties op het gebied van notarieel recht. Actus Notarissen houdt u op de hoogte.

 

Heeft u vragen over de nieuwsitems, neem dan contact met ons op.